Неділя, 19.05.2024, 02:48
Вітаю Вас, Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Парашутизм » Спортивні стрибки » RW vs FF
RW vs FF
DenfДата: Середа, 19.10.2011, 17:24 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Відколи почав проходити початкову підготовку, весь час думаю якою дисципліною далі займатися sad але проблема в тому що подобається як і одна так і інша. Може допоможете з вибором biggrin
 
MishasДата: Понеділок, 31.10.2011, 20:39 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Для повноцінного RW i фріфлая потрібна висота 4200 або 3000, а це поки що найблище Київ. Звичайно можно і з 2500 але це ~ 30 сек.- дуже мало, смисла не має...
Зазвичай на спонтанних дропзонах початківці стрибають те що і більшість стрибає, їде групавуха - стибаєш з ними, не виходить пробуєш фф. Преред РВ і ФФ треба освоїти комплекс фігур (поворот 360 градусів ливо-право, сальто), тречку треба вміти робити.Багато початківців мають хибну думку на рахунок проходження початкової підготовки спортсмена. Ти маєш стрибати хоча б 8 рази в місяць, 30 раз за сезон, бо якщо великі перерви між стрибками ти не зможеш чітко виконувати алгорітм дій на рефлекторному рівні бо в повітрі не має часу думати, та й інструктор не пустить далі, будеш весь час з початку починати, це всеодно що ходити на тренування танців чи бойових мистецтв.
Я звичайно тільки - ЗА! щоб тернополяни займались парашутним спортом, але треба реально оцінювати свої можливості як психічно-фізіологічні так і фінансові.
Тобі теба беспосередньо роспитатись інструктора в спокійній обстановці або у спортсменів, рекомендую нашого тернопільського Aston, він без корисної думки все тобі раскаже, порадить мінімальний варіант затрат на проходження підготовки і т.і, і він частіше буває тут на аеродромі чим я. Доречі Aston вірішив занятись РВ, вже і партнера по вазі підігнав.
В загалі якщо тобі не пропонують те чи інше, то пробуй сам,так сказати що "попрет", якщо ти "гумовий" раджу спробувати ФФ
Успіхів!
 
DenfДата: Вівторок, 01.11.2011, 01:01 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відповідь. З періодичністю стрибків в мене проблем немає, стрибаю переважно кожних вихідних, ну інколи бувають вийнятки, так і психічно-фізіологічні можливості весь час тягнуть мене на стрибки :D. З Назаром я розмовляв був на рахунок цієї теми, поки він мене склонив, до заняття РВ, але часу ще багато поки я пройду початкову підготовку, я тільки недавно на ручку пересів, тому і поки думаю хто і як якою дисципліною мене зацікавить biggrin , ато тяжко коли і та і та подобається а вибрати треба тільки одне sad
 
AstonДата: Вівторок, 01.11.2011, 19:35 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Від себе скажу так... Ніякий ФФ неможливий без РВ. Так як РВ це можна сказати база. Є таке понятя як ВРВ де застосовується фф і РВ. Але цим на Україні майже ніхто незаймається.
 
Форум » Парашутизм » Спортивні стрибки » RW vs FF
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: